V novom systéme stránok regresnej terapie užívajte viac informácií a prehľadnosti. Budem rád, za každý podnet na zlepšenie. Kliknite pre písanie spätnej väzby... Patrik Balint.
V regresnej terapii využívame najnovšie techniky asociatívneho vybavovania z pamäte, takže celé sedenie prebieha pri vedomí.
Cieľom terapie je stav, kedy nám minulosť už nevplýva na prítomnosť. Kedy minulosť ostáva len studnicou poznania.
Vniknúť do problematiky sebapozania, pomáhacích profesií a psychoterapie? Čítajte viac v informáciách o výcviku a štúdiu...

Zlatka Straková
Zlatka Straková
Základné info:
Pracujem ako regresná terapeutka a masérka.
Www stránka:
www.zlatica-strakova.sk
Kde pracuje:
Kapitulská 5, Banská Bystrica
Kde a ako sa objednať:
telefonicky na čísle 0908 155031, prípadne mailom na: zlato2(zav)centrum.sk
Pohľad na terapeutický proces:
Terapeutický proces je pre mňa o sprevádzaní klienta na jeho ceste za slobodou a sebapoznaním, kde sa za použitia regresných techník zvedomňuje a rieši to, čo mu spôsobuje problém, aby sa ďalej on sám mohol vedome rozhodovať a konať. Je to ako hľadanie jednotlivých častí skladačky, kde klient na konci môže uvidieť, celý obraz svojho problému, ale hlavne to, ako ovplyvňuje jeho konanie, reakcie, postoje, jeho život.
Vzťah k regresnej terapii:
Veľmi pozitívny. Regresná terapia je pre mňa jedinečný a veľmi účinný nástroj na riešenie rôznych problémov, ale nie len to. Je zároveň nástrojom, ktorý pomáha človeku dostať sa bližšie k sebe, lepšie sa poznať, byť slobodnejší a hlavne žiť vedomejšie a spokojnejšie tu a teraz.
Iné zameranie:
Okrem regresnej terapii sa venujem ešte masážam, ktoré robím veľmi rada a vnímam ich tak isto ako druh terapie. Terapie cez telo.Záverečná práca Zlatka Straková

Záverečná práca k certifikácii Regresnej terapie Zlatka Straková čítaj ďalej...