Keďže ideme v regresnej terapii do minulosti, tak sa často stretávame s otázkami takzvaných minulých životov alebo reinkarnácie.
Hľadajte odpovede aj na svoje otázky v týchto témach v článku na blogu Patrika Balinta
Hladovka
Objednať na terapiu sa môžete telefonicky na 0905620354 najlepšie v pracovný deň po 19:00. Viac informácií o terapeutickom sedení a podmienky...
Empat
V novembri 2009 prebehlo prvé stretnutie Empatov na Slovensku. K dispozícii je nahrávka prednášok a celého seminára. Viac informácií o objednávke nahrávky...

Barbara Nowakova


Barbara Nowakova
Základné info:
Regresnej terapii sa venujem od roku 2014, terapii TOP od roku 2015.
Kde pracuje:
Drevárska 8, Poprad
Www stránka:
www.regresnaterapia-poprad.sk
Kde a ako sa objednať:
Telefonicky na čísle 0907 574 978, prípadne mailom barbara.nowakova(zav)gmail.com
Pohľad na terapeutický proces:
Terapia je pre mňa hlbokým, jedinečným a intímnym procesom, ktorý nás vedie naspäť k nám samým. Umožňuje nám prenikať cez nánosy obrany, ktoré sme si počas života vytvorili, no v súčasnosti nám už v ceste prekážajú. Pomáha nám odkladať prostriedky, ktoré používame proti sebe a ktoré nám tým bránia žiť naplnene. Vedie nás späť k nášmu čistému Ja, k našej jedinečnosti, schopnosti milovať, odpúšťať, k našej sile, kreativite. A tak sa môžeme stať takými bytosťami, akými naozaj sme – čistými, milujúcimi, cennými, jedinečnými, schopnými, slobodnými a mocnými.
Vzťah k regresnej terapii:
Regresnej terapii vďačím za veľa. Pomohla mi pochopiť, prečo sa niektoré veci v mojom živote dejú tak, ako sa dejú, dovolila mi pozrieť sa na moje vzťahy a situácie z iného pohľadu, umožnila mi riešiť problémy a to efektívne, bez hodnotení a s ponechaním mojej vlastnej zodpovednosti. Dostala som sa bližšie k sebe, svojmu životu, svojej vlastnej ceste. Vďaka regresnej terapii môžem robiť to, čo ma baví a napĺňa.
Iné zameranie:
V súčasnosti sa venujem iba terapiám.

Barbara Nowakova záverečná práca

Záverečná práca k výcviku Regresnej terapie - Barbara Nowakova čítaj ďalej...