Livia Karabelli

Livia Karabelli
OZ eurobeauty


Základné info:

Sama sa stretla po prvý krát s regresnou terapiou v roku 1997, od vtedy prešla stovkami rôznych terapií s rozmanitými prístupmi. Fascinovaná technikou možností pohybovania v čase a priestore , neskôr poznania položila ako základ jej jasnovidectva tzv. Reč svetla s ktorou môze rozprávat prakticky so všetkým a všetkými vrátane interdimenzionálnych stretnuti, či vojsť do sna.

Web stránka: jasnovidkalivia.wixsite...

Kde a ako sa objednať:

telefonicky: 0944 442 863 volať najlepšie po 19:00, mailom : jasnovidkalivia@gmail.com

Kde pracuje:

Školská 22, Chorvátsky grob, 48°13'47.86"N , 17°17'22.81"E

Pohľad na terapeutický proces:

V každej terapii hľadáme príčiny daných problémov, ktoré v terapii nachádzame v procese regresu čiže minulosti a minulých poznaní. V momente pochopenia procesu bloky odchádzajú a tak sa už nemusia prejavovať na podvedomej úrovni nášho súčastného života.

Vzťah k regresnej terapii:

Terapeut je tu pre vás, aby vás technikami terapii doviedol na cestu vášho jedinečného poznania a uvedomenia, pričom každá terapia je výnimočná a individuálna. Tieto zážitky budú jediné vaše a nikoho iného, preto vám ich vo vašom živote už nik nevezme ani nedokáže pozmenit. Vaše uvedomenie bude stat na čele životného poznania. Budete fascinovaný vnútorným svetom, ktoré nám naše podvedomie ponúka, pričom tomu stačí venovať rozmedzie niekoľkých hodín.

Iné zameranie:

V súčastnosti známa ako Jasnovidka Livia, aktívne sa venuje rozboru aury, meraniu energie čakier a silových polí, venuje sa aj vešteniu s krištálovej gule a s Rohrig tarotu.

Čakrovým balancerom nastavuje prúdenia energie v cakrách. Metapsychické nástroje používa na očistenie jemnohmotného tela, čistenie priestoru, naladenie na frekvenciu Ohm.

Kontakt na terapeuta

Ak sa chcete nieco opýtať alebo informovať, nech sa páči volajte, píšte... Objednať sa je možné len telefonicky.

Školská 22, Chorvátsky grob

0944 442 863

jasnovidkalivia@gmail.com

Regresný terapeuti

Kde nás nájdete

Hasičský dom / Druhe poschodie
Kuzmanyho 36
036 01, Martin

Newsletter