Kontakt

Patrik Balint sa na klienta a jeho problém pozerá ako na niečo jedinečné, čo vyžaduje aj jedinečný prístup.

V čase korona vírusu ma môžete zastihnúť na viber, whatsup, messenger alebo mail. Terapie dávam cez online služby, výnimočne po dohode osobne a to len stávajúcim klientom už v terapii. Nových klientov momentálne neberiem do terapie pre zaneprázdenosť. Noví klienti, obráťte sa prosím na mojich kolegov. Ďakujem za pochopenie.

Používa techniky Regresnej terapie na základe asociatívneho vybavovania, takže všetko prebieha pri vedomí a zároveň s rešpektom k psychike a intimite klienta.Terapeutický proces vidí ako snahu terapeuta pomôcť klientovi poznať mechanizmy, ktoré používa proti sebe a zároveň mu pomáha, aby ich mohol odložiť. Regresná terapia, ktorú robí a učí je štruktúrovanou metódou centrovanou na klienta, kde je klient vedený, nie tlačený.V praxi okrem techník Regresnej terapie a terapie TOP využíva poznanie, že všetko je so všetkým spojené, takže poznanie a riešenie problémov sa môže skrývať aj v tých nejjednoduchších veciach, ktoré sú často veľmi blízko nás.

Viac informácií o terapii a cenách nájdete tu: https://www.regresnaterapia.sk/patrik-balint

Pracovňa: Hasičský dom, druhé poschodie, Kuzmányho 36, Martin GPS: 49°4'5.64"N 18°55'7"E, pre tých čo prichádzajú autom, je možné parkovať vo dvore komplexu Hasičského domu

Napíšte alebo volajte cez online služby

patrik@regresnaterapia.sk

+421905620354
pre objednávanie volať najlepšie medzi 19:00 a 20:30

Kontaktný formulár

Kde nás nájdete

Hasičský dom / Druhe poschodie
Kuzmanyho 36
036 01, Martin

Newsletter