Zoznam Regresných terapeutov

Terapeuti prešli celým výcvikom Regresnej terapie podľa Patrika Balinta, ukončili výcvik profesionálnym kurzom Profiling, odovzdali záverečnú prácu k výcviku a majú za sebou prax minimálne 60 klientov a supervíziu.

Na mape Regresných terapeutov môžete nájsť všetkých terapeutov Regresnej terapie podľa Patrik Balinta. Certifikovaní terapeuti, Terapeuti s ukončeným výcvikom a Terapeuti vo výcviku Mapa Regresných terapeutov

Filter by:

0% loaded...

Partik Balint

Regresný terapeut, terapeut TOP a kouč. Profesionálne sa venuje Regresnej terapii od roku 2000. Od roku 2002 pripravuje ďalších regresných terapeutov v dvojročnom výcviku. Pripravuje a prednáša na seminároch doma aj v zahraničí, ktoré sa venujú osobnostné

Barbara Nowakova

Regresný terapeut, terapeut TOP. Regresnej terapii sa venujem od roku 2014, terapii TOP od roku 2015.

Mirka Bárány

Regresnej terapii sa venujem profesionálne od roku 2011. Absolvovala som kompletný výcvik regresnej terapie, doplnkové semináre a ďalšie kurzy, ktoré ma neustále posúvajú ďalej.

Vladimír Galba

Regresný terapeut a poradca autopatie

Jarka Šromová

Celý profesní život pracuji ve zdravotnictví, regresní terapii se věnuji od roku 2009.

Mgr. Ana Bažová Grňa

Objavovanie a spoznávanie skrytých miest v nás vidím ako proces celoživotný.

Bohdana Boniatti

Jsem ráda, že na cestě hledání jsem objevila regresní terapie, které mi učarovaly.

Zlatka Straková

Terapeutický proces je pre mňa o sprevádzaní klienta na jeho ceste za slobodou a sebapoznaním, kde sa za použitia regresných techník zvedomňuje a rieši to, čo mu spôsobuje problém, aby sa ďalej on sám mohol vedome rozhodovať a konať.

Lenka Píchová

Regresní terapii se věnuji od roku 2010, od roku 2014 jsem začala také praktikovat Top terapii.

Mgr. Janka Dudinská

Psychologička a psychoterapeutka s licenciou SKP, certifikátom EAP a certifikátom RT / Súkromná psychologická poradňa pre jednotlivca, pár a rodinu

Mudr. Zlatica Madzinová

Pracujem ako praktický lekár pre dospelých v Košiciach - Regresnú terapiu vnímam ako najbližšiu možnosť priblížiť sa k duši klienta a pomôcť mu pri tom, čo sa práve rozhodol zvládnuť.

Máša Plotěná

Celý život pracuji ve zdravotnictví. Nedostávalo se mi odpovědí na některé otázky, tak jsem je začala hledat. Prvním seznámením s alternativními metodami pro mne byl kurz Modré alfy u Petra Velechovského, obsahující základní techniky meditace, léčbu na dá

PhDr. Milada Ragasová

Už niekoľko rokov sa venujem poradenstvu a práci s ľuďmi. Praxou som prišla k momentu, keď bežne spôsoby riešenia situácii, alebo problémov nestačili. Vtedy som sa začala zaoberať myšlienkou regresnej terapie.

Livia Karabelli

Sama sa stretla po prvý krát s regresnou terapiou v roku 1997, od vtedy prešla stovkami rôznych terapií s rozmanitými prístupmi.